Friss információk a Hómenők Kupáról

Továbbítjuk a hivatalosan kihirdetett információkat:

2022.01.14. Péntek

14:00 órától Rajtszám átvétel a Sípark bejárata mellett a mobil színpadnál

14:30 Mini pályanézés (2017 és fiatalabb korcsoport) rövidített szakasz a 3as vagy 5ös pályán még pontosítjuk

15:00 Mini rajt csak a 2017 es fiatalabbak (két futamból a jobb számít)

16:00 Pályanézés 3 as pályán

16:20 Mini eredményhirdetés a mobil színpadnál

16:30 rajt először versenyzők 1. futam majd folyamatosan rajtszám szerint a Hobby korcsoportok végül a versenyzők 2. futam

19:00 eredményhirdetés a mobil színpadnál

Fontos tudnivalók:

• Négyüléses liftet lehet majd használni a verseny ideje alatt. Maszk használat szükséges a liften, sorba álláskor és ahol nem tartható a szükséges védő távolság.
  • Eredményhirdetésre korosztályonként csak a legjobb három versenyzőt hívjuk ki az arany – ezüst – bronz érmek átadására, hogy kerüljük a tömeget.
  • Rajtszámokat kérjük, hogy a futam után a mobil színpadnál adjátok le.
  • Az ajándékcsomagok, bajnok érmek és oklevelek a rajtszám átvételekor kiosztásra kerülnek.
  • Kedvezményes síbérletek kizárólag a versenyzőknek a mobil színpadnál kérhetőek GYEREK/DIÁK egységesen (22 éves korig): 6.000 Ft / fő valamint FELNŐTT: 8.000 Ft / fő +1000Ft/berlet kaució
  • Újdonság: Nevezési díjat és síbérletet lehetőség lesz bankkártyával is rendezni!
  • Új nevezést nem fogadunk, vissza mondás estén is fizetendő a nevezési díj.

Beküldött nevezéseket itt lehet megnézni: https://bit.ly/3kaMIki

Versenyzőiknek megerősítjük a korábbi információkat:

Peti bácsi minden versenyzőt vár fél4kor a pályán, miután egyénileg felvette a rajtszámát!

Hajrá-hajrá!