KÖSZÖNJÜK 2019 1%-át!

Kedves Támogatóink, Ismerősök, Barátok…kedves mátraszentimrei ovisok, iskolások!

Hatalmas boldogság ért minket ????! A NAV nyilvánossá tette a 2019-es adóév személyi jövedelemadó 1%-ból befolyt összegeket! Alapítványunk részére a felajánlásokból 246.317 FT!!!! gyűlt össze!!!❤️❤️????????

Az első évünk volt, hogy 1%-ot tudtunk gyűjteni! Bátran és büszkén mondhatjuk: minket ért a legnagyobb meglepetés és boldogság ????, hiszen ez NAGYON NAGYON SZÉP ÖSSZEG!! ????❤️????

HÁLÁSAN KÖSZÖNJÜK MINDENKINEK, AKI TÁMOGATTA ALAPÍTVÁNYUNKAT ❤️????????

Munkánk legnagyobb elismerése ez számunkra. ❤️ Ígérjük, hogy amivel tudjuk továbbra is támogatjuk az intézményt, és nagyon várjuk a jövő évet, hogy már személyesen is találkozzunk a megszokott rendezvényeinken! ????????❤️ Sok-sok meglepetéssel készülünk…????

KÖSZÖNJÜK