Gyermek Alpesi Országos Síbajnokság 2022

Idén a Gyermek Alpesi Országos Bajnokságot a Mátraszentistváni Síparkban rendezik meg.

A hivatalos versenykiírásban a következők szerepelnek:

A verseny neve: Gyermek Alpesi Országos Bajnokság; MVM Magyar Kupa Mini futam

Rendezője: Magyar Sí Szövetség

Helye: Sípark / Mátraszentistván

Időpontja: 2022. február 28 – március 1.

Versenyszámok: műlesiklás és óriás-műlesiklás

Célja: A verseny a gyermek egyéni bajnoki és összetett egyéni bajnoki címekért folyik, illetve az MVM Magyar Kupa mini korcsoportja számára van kiírva.

Az összetett verseny értékelése az SL illetve GS alpesi verseny időeredményeinek összege alapján, történik.

Nevezhető versenyzők:

U6 (mini I.): 2016-

U8 (mini II.): 2014-2015 között születettek

U10 (gyermek I.) 2012-2013 között születettek

U12 (gyermek II.) 2010-2011 között születettek

Nevezési feltételek: Nevezhető a Magyar Sí Szövetség tagegyesületéhez leigazolt, sí versenyzésre is érvényes balesetbiztosítással rendelkező versenyző. A 14. életévüket be nem töltött versenyzők az országos bajnokságon háziorvosi igazolással is indulhatnak. Az igazolásnak tartalmaznia kell a versenyző adatait és azt, hogy VERSENYEZHET. Az előző feltételek meglétét a verseny előtti technikai értekezleten a rendezőség ellenőrzi, és hiányosság esetén a rajtengedélyt megvonhatja!

Nevezés:

Nevezési határidő: 2022. február 27. 12:00h-ig a siverseny.hu weboldalon és az erre a célra rendszeresített elektronikus nevezési lapon (www.skihungary.hu oldalról letölthető) feltüntetve a versenyző nevét, egyesületét, születési évét az office@skihungary.hu címen.

A verseny helyszínén nevezést nem fogadunk el.

Nevezési díj: Egységesen, minden benevezett versenyző után 5.000 Ft. (Egy nevezés az összes versenyre érvényes.)

Díjazás:

Egyéni 1.-3. helyezett érem díjazásban részesül.

További információk olvashatók ITT.