Tanévnyitó 2023

„Kedves Szülők, vendégeink, Gyerekek!

Onnan tudom, hogy eltelt a nyár, hogy ti gyerekek, jól megnőttetek.  Mi felnőttek– persze szintén – pihentünk kicsit, de a tanév előkészítése volt a legfontosabb feladatunk. Rengeteg változást kellett megértenünk, megterveznünk, kiviteleznünk. Minden apró részletre próbáltunk odafigyelni, hogy folytatódjék az „OKTATÁS A LEGMAGASABB SZINTEN”! Minden egyes gyermek kapja meg itt, amit megérdemel: tudást, figyelmet, szeretetet, elfogadást!”

Kezdte 2023. szeptember 1-én tanévnyitó beszédét Pásztorné Tóth Hajnalka intézményvezető.

Ezután a kis elsősök avatására került sor, Pincziné Szívós Virág tanárnéni segítségével fogadalmat tettek és iskolánk apró ajándékkal lepte meg őket. Boldog iskoláséveket kívánunk nekik!

„Az elkövetkező 180 tanítási napra kívánok szeretettel mindenkinek kitartást, szorgalmat, derűlátást, jókedvet, vidámságot, erőt és egészséget!

Ezekkel a szavakkal a 2023-2024-es tanévet megnyitom.” –zárta ünnepségünket iskolánk vezetője.