Ballagás, évzáró az óvodában 2022

Mint minden évben idén is elérkezett ez a nap, amit június elején a szépen feldíszített óvoda udvarán valósítottuk meg. Az idei ballagás mégis egy kicsit más volt, mint a többi. A gyerekek izgatottan készültek erre a napra és egy kicsit szomorúan is, hiszen nemcsak a nagycsoportos ovisoktól búcsúztunk el, hanem Franciska néni dadustól, aki nyugdíjba ment és a Dominika óvónénitől, aki családi okokból elköltözik a Mátrából. Az ünnepi műsor végén megjutalmaztunk azokat a gyerekeket, akik a különböző versenyeken eredményeket értek el. Ezután a ballagókról egy videó összeállítást néztünk meg az eltöltött 3-4 ovis évből, amit közös sütizéssel zártunk. Az óvoda díszítésében a szülők segítettek. A Fenntartó és a Polgármester Úr is köszöntette ajándékkal a ballagókat.

Ballagási díszlet

Ballagási műsor