Író-olvasó találkozó, a Kuflik szerzőjével, Dániel Andrással

Kuflik a kivetítőn

A „heten egy kupacban élő”, krumpli- vagy más vélemények szerint babszerű lények, Zödön, Pofánka, Titusz, Hilda, Valér, Bélabá és Fityirc különös világa Dániel András könyveiből ismertek az óvodások számára. A hét főszereplő karaktere bárkinek ismerős lehet, mert mindenkinek van egy olyan barátja, mint az elvarázsolt foltját kereső Zödön, vagy van egy olyan nagypapája, mint a nosztalgiázó Bélabá, vagy van egy olyan kislány ismerőse, mint az időnként hisztissé váló Pofánka, aki szeretne minél hamarabb nagyra nőni. Nagy élmény volt a gyermekeknek, hogy a szerző olvasta fel a mesét, melyet a kivetítőn figyelemmel is kísérhették, ezt követően pedig megnézhették, kézbe vehették a szereplő plüss kabalákat is.

Dániel Andrással az ovisok

Plüss kuflik