Ovisok a gálán 2023

Ovisok mesét mutatnak be a gálán

A Felső-mátrai Zakupszky László Általános Iskola és Óvoda hagyománya szerint minden évben megrendezi a tanévzáró Gáláját, ahol a legkisebbek, az ovisok is megmutatják tehetségüket a szüleiknek, nagyszüleiknek, a meghívott vendégeknek. Nagyon várták ezt a napot, a gyerekek izgatottan készültek erre az eseményre. A kiskakas gyémánt félkrajcárja című mesét adtuk elő, ami nem volt ismeretlen a gyermekek számára, hiszen számukra nagy kedvenc ez a mese. A díszletet, a szereplők ruháit, a kiegészítőket a gyerekekkel közösen és szülői segítséggel készítettük el. A gyerekek nagyon lelkesek voltak, élvezték azt, hogy a színpadon lehetnek. A mese hatalmas sikert aratott.

A kiskakas jelenete

Zajlik a jelenet

Komlósiné Böszörményi Beáta

(Bea néni)

A gáláról készült felvételt szeretettel ajánljuk minden kedves érdeklődő figyelmébe.