Rendhagyó Mihály napi vásár az óvodában 2022-ben

Szalagvágás

Idén is hagyományőrzéssel indult a nevelési év az óvodában, hiszen megtartottuk a Mihály napi vásárt. Ez a nap azonban különleges volt az óvoda számára, hiszen egy ünnepi átadás is történt. A nyár folyamán az óvoda megszépült, új tetőt kapott az épület és az óvoda kerítését is lecseréltük egy szebbre, biztonságosabbra. Az átadón az óvodások műsorán részt vett Hollerné Racskó Erzsébet, az Országos Szlovák Önkormányzat elnöke, Tircsi Richárd, az államtitkárság főosztályvezetője, Kaszaláné Szabad Judit, a Szlovák Nemzetiségi Önkormányzat elnöke, Pásztorné Tóth Hajnalka intézményvezető, Komlósiné Böszörményi Beáta, tagintézményvezető, Előházi Péter polgármester és Dobák Gábor plébános, aki meg is szentelte az óvodát. Az óvodások a műsor után egy kis ajándékkal lepték meg a vendégeket és az iskolásokat, majd következett a várva vár vásár. Szerencsére az idő is nagyon szép volt ezen a napon, egy igazi vásári hangulat volt az óvoda udvarán.

Ajándékok